Skip links

Jastrzębia Góra

I turnus: 15.07. – 29.07.2019 r. (wiek 3-17 lat) – 15 dni

Jastrzębia Góra charakteryzuje się leczniczymi wpływami morskiego klimatu: czystą wodą, czystym przesyconym zapachem jodu powietrzem, a także rozległą plażą. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości (najdalej na północ wysuniętą miejscowość Polski) przyciąga co roku tysiące turystów.

Ośrodek kolonijny

Ośrodek jest położony 100 m od centrum Jastrzębiej Góry (Promenada Światowida), tuż obok Dworca PKS oraz około 500 m od morza. Budynki na terenie ośrodka zlokalizowane są na niewielkim zboczu pochylonym w kierunku południowo – wschodnim, przez co w dzień są doskonale nasłonecznione. Za ogrodzeniem ośrodka znajduje się piękny jar jałowcowy, który doskonale sprawdza się jako miejsce do aktywnego wypoczynku i celów rekreacyjnych. W oddzielnym budynku głównym znajduje się: recepcja, jadalnia, sala dyskotekowa, sala TV, sala do tenisa stołowego. Teren ogrodzony  na terenie Ośrodka boiska do koszykówki, siatkówki i mini piłki nożnej. Ośrodek posiada pokoje 2 os. lub typu studio 2+3 + łazienka lub typu studio przechodnie 2+3 + łazienka lub 2+2 + łazienka.

WIĘCEJ O OŚRODKU

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie.

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony.

Program

Aquapark z rekinami

Wrażenia z tej atrakcji na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Aquapark z rekinami  prawdopodobnie największy i najnowocześniejszy Aquapark w Polsce. SHARK SLIDE – z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. Bliskie obcowanie z rekinami na wygodnym pontonie będzie z pewnością ogromnym przeżyciem dla każdego dziecka. A dodając do tego zjazd szybką zjeżdżalnią i oszklony tunel w środku rajskiego akwarium – atrakcja zrobi wrażenie na wszystkich. A ponadto WATER SLIDES rodzinna, świetlna oraz ekstremalna – 3 zjeżdżalnie, które zapewniają różne dawki adrenaliny, basen z falą, FAMILY SLIDE szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia najlepsza na rodzinne przejazdy., Basen Zamek, Zatoka Piratów, CASTLE POOL przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400l wody.

Wycieczka autokarowa

Wycieczka autokarowa po ziemi Puckiej (Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel – fokarium).

Wycieczka do Lisiego Jaru

Lisi Jar to głęboki wąwóz długości 350 m. Występuje tu bardzo bogata i interesująca roślinność.

Wycieczka do ZOO

Wycieczka do ZOO w Gdańsku, zwiedzanie Sopotu.

Zwiedzanie latarni morskiej

Wycieczki piesza do Rozewia i Karwii.

Odpoczynek nad morzem

Korzystanie z kąpieli morskich.

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page